Být či nebýt
    Budoucí vědátoři
    Škola hrou

Zápis 2018

Zápis do první třídy pro školní rok 2018/2019 proběhne 5. a 6. dubna 2018.

V lednu na naší škole proběhla školní kola zeměpisné a biologické olympiády. Biologie kategorie D 1. místo – Kateřina Hejková (6. B) 2. místo – Bára Biskupová (6. B) 3. místo – Drvota Jan (7. D) kategorie C 1. místo - Kateřina Zemčíková (8. C) 2. místo – Veronika Lišková (9. C) 3. místo – Natálie Ošmerová (9. C) Zeměpis 6. třída 1. místo – Aleš Řehoř (6. A) 2. – 3. místo – Andrea Chvojková, Lucie Tomandlová (6. B) 7. třída 1. – 2. místo – Jana Adámková (7. C), Adam Řehoušek (7. B) 3. místo – Tomáš Havelka (7. A) 8. – 9. třída 1. – 2. – Jan Prűher (9. B), Tomáš Buchal (9. C) 3. místo – Tomáš Tichý (9. C) Všem zúčastněným děkujeme a postupujícím do okresního kola držíme palce, ať se jim zadaří.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 3,86 MB).