• Hokus pokus
  Hokus pokus
 • Střídavý, střídavý, ...
  Střídavý, střídavý, ...
 • Kdo to ví, odpoví
  Kdo to ví, odpoví
 • Být či nebýt
  Být či nebýt
 • Budoucí vědátoři
  Budoucí vědátoři
 • Škola dětem
  Škola dětem
 • Holky z naší školky
  Holky z naší školky

Ocenění

bc partner red

CVS small

inet4

Při nedělním zápase čtvrtfinále play off extraligy volejbalistů došlo k velmi významné události. Český volejbalový svaz udělil slavnostně ZŠ O. Nedbala certifikát „Partnerská škola ČVS“. Na ceremoniálu byli přítomni zástupci města (p.Holický), ředitel školy (p.Poláček), prezident klubu (p.Diviš) a certifikát předával zástupce svazu p.Svoboda. ZŠ aplaudovalo téměř 1300 diváků. Toto významné ocenění je výsledkem dlouhodobé práce kolektivu trenérů, učitelů, vedení školy a města na poli sportu – volejbalu. Celé akci při předávání asistovalo asi 100 dětí – děvčat a chlapců, které jsou v přípravě klubu. Jen pro připomenutí celým systémem přípravy prošli takové osobnosti českého volejbalu, jako jsou Ondřej Hudeček (dřívější kapitán reprezentace mužů, dnes hráč VK Karlovarsko), Petr Habada (dlouholetá opora a libero Jihostroje), Marek Šotola, Josef Polák a Filip Humler (Mistři Evropy kadetů) a mnoho a mnoho dalších. foto

O škole

skolaZŠ O. Nedbala je plně organizovaná městská základní škola se sportovním zaměřením. Škola poskytuje základní vzdělání dětem 1. - 9. ročníku. Žáci a žákyně sportovních tříd se věnují volejbalu a moderní gymnastice (spolupráce s VK Jihostroj a SK Máj, oddíl moderní gymnastiky). Škola je umístěna na okraji městské části Čtyři Dvory a je obklopena množstvím zeleně. Na areál školy navazují moderní sportoviště SK Čtyři Dvory, která škola využívá pro svoji výuku.

Základní škola Oskara Nedbala je právní subjekt, samostatná příspěvková organizace, jejím zřizovatelem je Statutární město České Budějovice. Součástí školy je školní družina a školní jídelna.

Číst více

Jak se žije na Oskarce?

Zaměření výuky

 • hlavní výchovný cíl: vychovat slušného a v rámci možností vzdělaného žáka
 • výuka dle učebních dokumentů ZŠ a ŠVP pro ZV Oskárek
 • rozšířená výuka TV (zaměření na odbíjenou a moderní gymnastiku – spolupráce s VK Jihostroj a SK MG Máj)
 • podpora výuky jazyků a počítačové gramotnosti

Číst více

Školní časopis

logo cakrMilí čtenáři,
díky panu řediteli můžeme psát ČAKR v novém speciálním programu pro tvorbu časopisů. Po odchodu deváťáků vznikla úplně nová redakce školního časopisu ČAKR. Snad se vám bude náš časopis líbit.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 7,99 MB).

Další čísla

Počet zobrazených článků
651320

Inet4 s.r.o sponzoruje školní internet

inet4