• Hokus pokus
  Hokus pokus
 • Střídavý, střídavý, ...
  Střídavý, střídavý, ...
 • Kdo to ví, odpoví
  Kdo to ví, odpoví
 • Být či nebýt
  Být či nebýt
 • Budoucí vědátoři
  Budoucí vědátoři
 • Škola dětem
  Škola dětem
 • Holky z naší školky
  Holky z naší školky

Ocenění

bc partner red

CVS small

inet4

4.6.2018, 70 družstev, 250 dětí, 12 hřišť a 300 zápasů
Tato čísla mluví za vše. První červnové pondělí roku 2018 se na Oskarce konala velká akce nazvaná – Finále projektu Minivolejbal do škol 2018. Akce se zúčastnilo 70 družstev prakticky z celého Jihočeského kraje. Děti se naposledy potkaly v tomto složení ve školním roce 2017/2018, aby soupeřily o body. Soutěžilo se o co nejlepší výsledky do závěrečné tabulky. Neztratili se ani hráči a hráčky ze ZŠ O. Nedbala. V celkovém pořadí se umístilo družstvo Oskarka 1 na výborném, ale nepopulárním  4. místě. Další umístění družstev ze ZŠ O. Nedbala – 13., 26. a 31. místo. Znovu opakuji celkový počet družstev - 70!!! Všem moc gratuluji!
Musím zde vyzdvihnout také sportovní třídy z 2. stupně (8.A a 9.A), které se během celého roku podílely na pořadatelství. Předvedly parádní výkon. Všem díky a jen tak dál!

O škole

skolaZŠ O. Nedbala je plně organizovaná městská základní škola se sportovním zaměřením. Škola poskytuje základní vzdělání dětem 1. - 9. ročníku. Žáci a žákyně sportovních tříd se věnují volejbalu a moderní gymnastice (spolupráce s VK Jihostroj a SK Máj, oddíl moderní gymnastiky). Škola je umístěna na okraji městské části Čtyři Dvory a je obklopena množstvím zeleně. Na areál školy navazují moderní sportoviště SK Čtyři Dvory, která škola využívá pro svoji výuku.

Základní škola Oskara Nedbala je právní subjekt, samostatná příspěvková organizace, jejím zřizovatelem je Statutární město České Budějovice. Součástí školy je školní družina a školní jídelna.

Číst více

Jak se žije na Oskarce?

Zaměření výuky

 • hlavní výchovný cíl: vychovat slušného a v rámci možností vzdělaného žáka
 • výuka dle učebních dokumentů ZŠ a ŠVP pro ZV Oskárek
 • rozšířená výuka TV (zaměření na odbíjenou a moderní gymnastiku – spolupráce s VK Jihostroj a SK MG Máj)
 • podpora výuky jazyků a počítačové gramotnosti

Číst více

Školní časopis

logo cakrMilí čtenáři,
díky panu řediteli můžeme psát ČAKR v novém speciálním programu pro tvorbu časopisů. Po odchodu deváťáků vznikla úplně nová redakce školního časopisu ČAKR. Snad se vám bude náš časopis líbit.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 7,99 MB).

Další čísla

Počet zobrazených článků
651325

Inet4 s.r.o sponzoruje školní internet

inet4