• Hokus pokus
  Hokus pokus
 • Střídavý, střídavý, ...
  Střídavý, střídavý, ...
 • Kdo to ví, odpoví
  Kdo to ví, odpoví
 • Být či nebýt
  Být či nebýt
 • Budoucí vědátoři
  Budoucí vědátoři
 • Škola dětem
  Škola dětem
 • Holky z naší školky
  Holky z naší školky

 

Ocenění

bc partner red

CVS small

inet4

profesnik

 

Poslední únorovou středu roku 2019 se na ZŠ O. Nedbala představil nejlepší tým letošní sezóny ve volejbalové extralize. Na 27. února byl připraven moderovaný trénink čerstvých vítězů Českého poháru mužů, družstva VK Jihostroj České Budějovice.

Na palubovku haly základní školy ho přivedl kapitán Radek Mach. Před cca 200 dětmi hráči předvedli své umění. Trénink byl provázen odborným komentářem maséra Filipa Hocha. Za asistence fyzioterapeutky Andrey Veselé se hráči rozcvičili a zaposilovali potřebné partie. Po té již hráči patřili do rukou trenérů Dvořáka a Skolky, kdy nacvičovali servis s příjmem. Zajímavostí pro děti bylo měření rychlosti podání jednotlivých hráčů. Jen pro zajímavost servis s nejvyšší rychlostí předvedli Filip Křesťan (108 km/h) a odchovanec klubu a bývalý žák Oskarky Marek Šotola (106km/h). Po 70 minutách trénink skončil a hráči již byli plně k dispozici dětem na autogramiádě. foto

O škole

skolaZŠ O. Nedbala je plně organizovaná městská základní škola se sportovním zaměřením. Škola poskytuje základní vzdělání dětem 1. - 9. ročníku. Žáci a žákyně sportovních tříd se věnují volejbalu a moderní gymnastice (spolupráce s VK Jihostroj a SK Máj, oddíl moderní gymnastiky). Škola je umístěna na okraji městské části Čtyři Dvory a je obklopena množstvím zeleně. Na areál školy navazují moderní sportoviště SK Čtyři Dvory, která škola využívá pro svoji výuku.

Základní škola Oskara Nedbala je právní subjekt, samostatná příspěvková organizace, jejím zřizovatelem je Statutární město České Budějovice. Součástí školy je školní družina a školní jídelna.

Číst více

Jak se žije na Oskarce?

Zaměření výuky

 • hlavní výchovný cíl: vychovat slušného a v rámci možností vzdělaného žáka
 • výuka dle učebních dokumentů ZŠ a ŠVP pro ZV Oskárek
 • rozšířená výuka TV (zaměření na odbíjenou a moderní gymnastiku – spolupráce s VK Jihostroj a SK MG Máj)
 • podpora výuky jazyků a počítačové gramotnosti

Číst více

Školní časopis

logo cakrMilí čtenáři,
díky panu řediteli můžeme psát ČAKR v novém speciálním programu pro tvorbu časopisů. Po odchodu deváťáků vznikla úplně nová redakce školního časopisu ČAKR. Snad se vám bude náš časopis líbit.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 22,9 MB).

Další čísla

Počet zobrazených článků
748604

Inet4 s.r.o sponzoruje školní internet

inet4