VELKÝ ÚSPĚCH V OKRESNÍM KOLE PĚVECKÉ SOUTĚŽE  JIHOČESKÝ ZVONEK 2024

VELKÝ ÚSPĚCH V OKRESNÍM KOLE PĚVECKÉ SOUTĚŽE JIHOČESKÝ ZVONEK 2024

22/04/2024

V pátek 19. dubna 2024 se žákyně naší školy zúčastnily OKRESNÍHO KOLA PĚVECKÉ SOUTĚŽE JIHOČESKÝ ZVONEK 2024.

V I. kategorii – sólový zpěv (4. – 5. tř. ZŠ a odpovídající roč. víceletých gymnázií) nás skvěle reprezentovaly žákyně Jirovská Anežka ze třídy 4.B a Frčková Adéla ze třídy 5.C. V této kategorii byla největší konkurence, po dlouhé době byl největší počet soutěžících.

Ve II. kategorii – sólový zpěv (6. – 7. tř. ZŠ a odpovídající roč. víceletých gymn.) za naši školu vystoupily Berchová Adina ze 7.A a Neudörflová Jitka ze 7. B.

Ve III. kategorii – sólový zpěv (8. – 9. tř. ZŠ a odpovídající roč. víceletých gymn.) zazpívala Neudörflová Alice z 8. C.

Pro všechny kategorie byly předepsané dvě libovolné lidové písně (jedna bez doprovodu a druhá s doprovodem – na kytaru žákyně doprovodila paní učitelka Vítovcová).

Děvčata zpívala nádherně.

V obrovské konkurenci si zpěvačky z naší školy vyzpívaly zlaté pásmo Jirovská Anežka, Frčková Adéla, Neudörflová Jitka, stříbrné pásmo Neudörflová Alice a bronzové pásmo Berchová Adina.

Všem účinkujícím gratulujeme, děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a těšíme se na další ročník Jihočeského zvonku.