Zobrazit navigaci
Kroužky
!!! Na barevně vyznačené kroužky se bude možné přihlásit pouze přes školu online žáka od 20.9.2023 18:00 hod. !!!, podrobné informace obdržíte do emailu případně infosystému ŠOL, ostatní kroužky u lektorů.
V případě dotazu kontaktujte vyučujícího.
název | pro koho | den | hodina | učebna | vyučující | Max. počet | cena/pololetí |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zobcová flétna začátečníci | 1. st. | St | 14:00 - 14:30 | 3.C | Mgr. Candrová | 7 | 500 |
Zobcová flétna pokročilí | 1. st. | St | 14:30 - 15:00 | 3.C | Mgr. Candrová | 7 | 500 |
Kytara pokročilí | 2. st. | Po | 14:00 - 14:45 | 3.A | Mgr. Vítovcová | 7 | 750 |
Zpívánky | 1. st. | St | 14:00 - 14:45 | Mgr. Dominová | 10 | 500 | |
Aerobik | 1. st. | Po | 15:30 - 16:30 | ŠD 7 | Eichingerová | 25 | 600 |
Aj 1. tř. | 1. tř. | Čt | 14:00 - 14:45 | Mgr. Hospodářská | 15 | 500 | |
Aj 1. tř. | 1. tř. | Út | 14:00 - 14:45 | Mgr.Rosenthalerová | 15 | 500 | |
Aj 2. tř. | 2. tř. | Út | 14:00 - 14:45 | Mgr. Louda | 15 | 500 | |
Aj 3. tř. | 3. tř. | Út | 14:00 - 14:45 | 3.D | Mgr. Kolářová | 15 | 500 |
Aj Starters | 4. - 5.. tř. | St | 14:00 - 14:45 | 8.B | Mgr. Čekič | 15 | 500 |
Aj Movers | 5.-6.-7. tř. | Út | 14:00 - 14:45 | Mgr. Bláhová | 15 | 500 | |
Nj kroužek | 9. tř. | St | 14:00 - 14:45 | Mgr. Ollé | 15 | 500 | |
Keramika ml. | 1. - 3. tř. | Út-lich. | 14:00 - 15:30 | Mgr. Bašarová, Poláčková | 18 | 750 | |
Keramika st. | 4. - 5. tř. | Út-sud. | 14:00 - 15:30 | Mgr. Bašarová, Květoňová | 18 | 750 | |
Dopravní | 2. - 5. tř. | Út-lich. | 14:00 - 14:45 | 4.B | Mgr. Malinská, Dvořáková | 20 | 0 |
Tvořílnička | 2. - 3. tř. | Čt | 14:00 -15:00 | 2.C | Mgr. Práznovská | 15 | 1300 |
Tvořílnička | 4. - 5. tř. | Út | 14:00 -15:00 | 2.C | Mgr. Práznovská | 20 | 1300 |
Čj - Cermat | 9. tř. | Čt | 7:00 - 7:45 | 9.B | Mgr. Boudová | 20 | 0 |
Čj - Cermat | 9. tř. | St | 14.00 - 14:45 | 9.D | Mgr. Peštová | 20 | 0 |
Čj - Cermat | 9. tř. | Po | 14.00 - 14:45 | Mgr. Vyroubalová | 20 | 0 | |
Čj - Cermat | 9. tř. | St | 7:00 - 7:45 | 6.D | Mgr. Nachlingerová | 20 | 0 |
Mat - Cermat | 9. tř. | St | 7:00 - 7:45 | 9.B | Mgr. Scháněl | 20 | 0 |
Mat - Cermat | 9. tř. | Ut | 7:00 - 7:45 | č. 23 | Mgr. Gaislerová | 20 | 0 |
Mat - Cermat | 9. tř. | So - lich. | 9:00 - 11:00 | on-line | Mgr. Bureš | 20 | 0 |
Sportovní | 1. st. | Po | 14.00 - 15:30 | tělocv. | Mgr. Skolka | 30 | 750 |
Sportovní | 1. st. | Po | 14.00 - 15:30 | tělocv. | Mgr. Fábera | 30 | 750 |
Míčové hry chlapci+dívky | 1. tř. | St | 14.00 - 15:30 | tělocv. | VK - Kohoutová | 30 | 750 |
Míčové hry chlapci+dívky | 2.– 5. tř. | Pá | 14.00 - 15:30 | tělocv. | VK - Kohoutová | 30 | 750 |
Věda nás baví | 1. st. | Út | 14.00 - 15:00 | Anna Baštová přihláška: https://www.vedanasbavi.cz/krouzky-pro-deti-prihlasit?ID=1707&ID_roku=12&ID_semestru=1 | 15 | ||
Věda nás baví | 1. st. | Čt | 14.00 - 15:00 | Anna Baštová přihláška: https://www.vedanasbavi.cz/krouzky-pro-deti-prihlasit?ID=1707&ID_roku=12&ID_semestru=1 | 15 | ||
Náboženství | 1. st. | St | 14.00 - 15:00 | 5.D | Mendel Josef | ||
Klub kamarádů knihovny | 2. st. | Po | 14.00 - 15:00 | knihovna | Mgr. Hruš.,Růž.,Ček.,Nach.,Gai. |